www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
Święta, święta i po meczu – czepialski felieton
Rywalizacja Pogoni i Lecha niegdyś zapełniała stadion. O gorącą atmosferę nie trzeba było się martwić…
Dziś, w przeddzień meczu atmosfera jest tak gorąca jak aura za oknem. Tak jak wiele osób dziwić może śnieg w Wielkanoc, tak samo dziwi to, że przed meczem z Lechem w Szczecinie nie dzieje się niemal nic.
Nieoficjalne dane o liczbie mówią o bardzo małej liczbie sprzedanych wejściówek. Jeśli frekwencja przekroczy osiem tysięcy będzie to sukces… sukces samych kibiców, bo przecież o jakiejkolwiek promocji tego spotkania podejmowanej przez klub chyba nie warto wspominać.
Oczywiście można się zasłaniać brakiem nowoczesnego obiektu zapewniającego przyzwoite warunki oglądania meczu, niekorzystną aurą, świętami i wieloma innymi czynnikami, które wpływają na słabą frekwencję. Czy to jednak oznacza, że nie należy próbować przyciągnąć ludzi na to spotkanie?
Wiernych kibiców i fanatyków nie trzeba zachęcać – doskonale robią to sami, ale oni nie wypełnią całego stadionu… tymczasem na mieście nie ujrzymy żadnych bilbordów, nie odbyła się żadna akcja promująca i zapraszająca na to spotkanie. Szkoda, bo potencjał marketingowy takich spotkań jak mecze Pogoń – Lech jest ogromny.
Klubowi wystarczy chyba to, że (cytując oficjalny komunikat) spodziewa się ponad 100 gości ze środowiska biznesu, którzy na pierwszym piętrze budynku VIP oglądać będą zmagania obu ekip piłkarskich. Oczywiście takie działania są pożądane i mogą zaowocować poszerzeniem grona sponsorów Pogoni. Jednak klubowi powinno zależeć na tym by przyciągnąć nie tylko biznesmenów, którzy w komfortowych warunkach i przy wyśmienitym cateringu obejrzą to spotkanie, warto pamiętać także o zwykłych kibicach, z mniej wypchanymi portfelami, którym oferuje się mokre krzesełko i kiełbasy sprzedawane przez dziurę w połcie.

Autor: Dariusz Śliwiński
Data: niedziela, 31 marca 2013 r., godz: 00:18
Źródło: PogonOnline.pl


Shivan   31 marca 2013 r., godz: 21:14

Moim zdaniem jak najbardziej trafny artykuł, jak będzie zobaczymy.Fakt jest faktem to co się stanie jest zasługą tylko kibiców Wojnaaa!


Plum   31 marca 2013 r., godz: 14:34

Nie musisz się ze mną zgadzać, nie musi Ci się podobać mój tekst, ale raczej nie powinieneś mnie obrażać.
Masz konkretne zarzuty - pisz na: d.sliwinski@pogononline.pl


Majkel_MkS   31 marca 2013 r., godz: 00:35

tak dennego i plytkiego artykulu jeszcze nigdy nie czytalem... niech autor sie ograrnie zdejmie ware z nosa i przestanie chlacKomentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności