Sędziował:
Widzów:

Fotorelacja:   Zdjęć: 35     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 32     autor: Arat

45' Szansa na bramkę dla Pogoni... zamiast tego kontra gości i tylko fakt, że Ostrowski minimalnie przestrzelił sprawił, że na tablicy nie widnieje wynik 1:3.
45' Kontra Widzewa i... 1:2 po bramce Robaka.
44' GOOOL !!!> Znów lewą stroną wyszedł Petrik, zdołał podać do Moskalewicza. Olo uderzył celnie i pokonał Macieja Mielcarza.
43' Pogoń zaczyna śmielej atakować. Groźnie strzelał Petasz. Chwilę wcześniej Petrik wyprowadził akcję lewą stroną i tylko centymetrów zabrakło do dokładnego podania do Dziuby.
42' Na boisku leży "faulowany" piłkarz Widzewa... o jednak nic mu nie jest.
42' Po zamieszaniu silnie uderza Mysiak i cudem broni Mielcarz.
41' Dziuba wywalczył piłkę w narożniku boiska po czym został sfalowany przez piłkarza z Łodzi. Faulu nie ma jest tylko korner.
40' Pozycja wicelidera tabeli dla Pogoni... póki co oddala się z każdą minutą.
39' Pogoń stara się kontrować... nieśmiało.
37' Fantastyczna interwencja Janukiewicza, który instynktownie broni zarówno strzał jak i dobitki napastników Widzewa.
36' Róg dla Widzewa. Niewiele zabrakło, a było by 0:2.
34' Na trybunach... meksykańskie falę płyną jedna za drugą.
32' Rzut wolny dla Pogoni z boku pola karnego... uderzenie Rogalskiego, główka obrońcy, bramkarz łapie piłkę, sędzia boczny sygnalizuje jednak wznowienie z narożnika boiska.
31' Ani korner, ani rzut z autu na wysokości pola karnego nie przyniósł zagrożenia pod bramką Macieja Mielcarza.
30' Dziuba do Rogalskiego, który płaskim strzałem kieruje piłkę w światło bramki... piłka odbiła się jednak od któregoś z obrońców i opuściła boisko.
27' Na spalonym Krzysztof Ostrowski.
25' Desperacka próba strzału Petasza z ponad 40 metrów.
23' Kolejny korner dla Pogoni... eh i tylko kontra Widzewa.
22' Żółta kartka dla Marcina Nowaka.
20' Z wolnego w pole karne dośrodkowuje Petasz, głową próbuje strzelać Nowak, ale piłka po rykoszecie od Radosława Bieniuka wychodzi na róg.
18' I niestety bramka dla Łodzian. Kontra gości prawą stroną. Mindaugas Panka minął linię obrony i przed bezradnym Radosławem Janukiewiczem podał piłkę do Darvydasa Sernasa, który bez problemu umieszcza piłkę w bramce.
16' Z lewej się nie da, więc goście próbują prawą - też bezskutecznie.
15' Akcja Widzewa lewą stroną rozbita przez obrońców Pogoni.
13' Gra toczy się w środku pola.
11' Gra się wyrównała.
9' Na krytej trybunie piękna oprawa przygotowana przez SKPS "Portowcy".
8' Moskalewicz uderza... wysoko ponad bramką.
6' Dała znak o sobie kilkudziesięcioosobowa grupa fanów z Łodzi. Doping Pogoni jest jednak przytłaczający. Na murawie proporcje jakby odwarotne.
5' Głośny doping dodał skrzydeł Portowcom - kontra w och wykonaniu może i szybka, ale niestety Olgierd Moskalewicz nie opanował piłki.
5' Moment przewagi Łodziań - Portowcy odpierają ataki.
4' Kontra Pogoni dotarła tylko do połowy boiska.
3' Pogoń stara się narzucić swój styl gry... tymczasem kontra Widzewa. Krzysztofowi Ostrowskiemu piłkę z pod nóg wybili defensorzy Pogoni. Mamy pierwszy korner w tym spotkaniu. Na szczęście Dudu zmarnował stały fragment gry.
2' Aut na połowie rywali - bez efektu.
1' Widzewowi nie udaje się wyjść z połowy. W środku pola piłkę przejmuje Pietruszka.
1' Rozpoczęli piłkarze Widzewa.