Sędziował: Artur Radziszewski (Mazowiecki ZPN)
Widzów: 7 500

Fotorelacja:   Zdjęć: 52     autor: Cob

Po meczu:
Koniec spotkania. Pogoń w półfinale Remes Pucharu Polski!
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
89' Minimalne pudło Parzego.
88' Oprawa kibiców Pogoni była zdecydowanie najciekawszym wydarzeniem w drugiej połowie.
81' Efektowna oprawa na młynie! Flagi, pirotechnika i transparent komentujący pożegnanie "gołębi" z pucharem.
80' Groźny strzał Huberta Jaromina.
78' Jarun blokuje Lilo i mamy korner dla Zagłębia.
77' Robert Mandrysz opuszcza boisko. W jego miejsce Marcin Bojarski.
76' Gorąco pod bramką gości.
75' Radosław Flejterski wchodzi za Sławomira Pacha.
75' Pietruszka w pole karne, tam do bramki piłkę próbował strącić Ropiejko, ale zabrakło celności.
72' Wólkiewicz do Parzego, ten zagrywa wzdłuż linii końcowej - niestety nikt nie zamyka tej akcji i skończyło się tylko na rzucie rożnym. Po tym stałym fragmencie gry Mateusz Prus łapię piłkę.
70' Awans niemal w kieszeni - jednak wypadałoby wgrać.
67' Szatańskie uderzenie Tomasza Szatana - broni Janukiewicz.
65' "Nic się nie stało! Portowcy nic się nie stało!"
65' Maciej Ropiejko zmienia Piotra Dziubę.
65' Gol dla Zagłebia.
58' Kolejna próba strzału Mikołaja Lebedyńskiego.
57' Znacznie spokojniejsza gra w drugiej części. Przewaga trzech bramek na wyjeździe i jeden na własnym stadionie jest trudna do odrobienia dla Zagłębia.
56' Donośny doping na stadionie Pogoni - do kibiców z młyna dołączyła się reszta stadionu.
53' Zza pola karnego uderzał tym razem Daniel Wólkiewicz - niecelnie niestety.
51' "Miki" próbuje także z dystansu - tym razem mu nie wyszło.
48' Lebedyński w polu karnym... rykoszet.
47' I zaczęli.
47' Oprawa także na rozpoczęcie drugiej połowy - tym razem mnóstwo serpentyn - ich usuwanie z boiska opóźnia start drugiej połowy.
46' Zmiany na rozpoczęcie drugiej połowy:
Marcina Lachowskiego zmienia Dawid Ryndak. Rafał Pietrzak zmienił natomiast Tomasz Łuczywek.
W Pogoni Tomasz Parzy wszedł na miejsce Dariusza Zawadzkiego.
45' Sędzia doliczył jedną minutę.
42' Piękna gra Lebedyńskiego - minął obrońców, strzelił, ale niestety piłka po rykoszecie wyszła na aut.
41' Rzut rożny dla Pogoni - bez strzału na bramkę.
40' Groźnie uderzenie Huberta Jaromina - na szczęście futbolówka minęła bramkę Pogoni.
Portowcy przeważają, jednak goście od czasu do czasu zagrażają bramce Radosława Janukiewicza.
35' Przewinienie Wólkiewicza z lewej strony pola karnego. Rzut wolny na szczęście został rozegrany nie najlepiej.
33' Dziuba z dystansu - mocno przestrzelił.
30' Za nami pół godziny gry w której dominują Portowcy.
29' Korner dla gości - zupełnie niegroźny.
28' Niespodziewanie to Zagłębie stworzyło groźną sytuację. Po uderzeniu Sławomira Pacha piłka odbiła się od poprzeczki bramki Pogoni.
27' Jednobramkowa zaliczka w tym spotkaniu sprawia, że możemy być niemal pewni awansu do półfinału Remes Pucharu Polski. Portowcy jednak konsekwentnie dążą do podwyższenie przewagi.
23' Lewą stroną próbuje Zagłębie - jednak nie zdołali oddać strzału w stronę bramki Janukiewicza.
21' Urazu nabawił się Dżenan Hośić.
17' Urazu nabawił się strzelec bramki Piotr Dziuba.
17' Pietruszka z dystansu próbował zaskoczyć Mateusza Prusa - zabrakło nieco dokładności.
15' GOL !!!Piotr Dziuba strzałem w długi róg zdobywa bramkę na 1:0 !!!!
14' Wólkiewicz przerzuca na drugą stronę - niestety zbyt mocno.
Chwilę później znów wywalczył piłkę.
12' Uderzenie Mysiaka znów minimalnie niecelne.
12' Trzeci korner wywalczony przez Mikołaja Lebedyńskiego.
11' Dośrodkowanie pod bramkę Mateusza Prusą - głową Dziuba, jednak piłka ociera się o zawodnika gości imamy drugi korner w tym spotkaniu dla Pogoni.
Wrzuca Przemysław Pietruszka, głową uderza Mikołaj Lebedyński - tuż nad bramką gości.
10' Kibice tańczą labada.
9' Kontra Zagłębia - ostateczni piłkę łapię Radosław Janukiewicz.
8' Dziuba strzela na bramkę gości - bramkarz skraca kąt i łapię piłkę.
7' Pogoń konstruuje akcję - przerwaną faulem na Dariuszu Zawadzkim.
6' Po pierwszych szybkich minutach gra nieco się uspokoiła.
5' Kontrę gości przerywa interwencja Omara Jaruna.
4' Pogoń w natarciu.
2' Przy piłce Portowcy. Rzut wolny w środku pola. W okolicy pola karnego Piotr Dziuba walczył z obrońcami - wywalczył rzut rożny. Po tej akcji uderzał Omar Jarun, ale Mateusz Prus zdołał wybić piłkę.
Druga akcja Pogoni, prawą stroną mknie Wólkiewicz, dośrodkowanie do Mysiaka, który uderza głową... piłka minimalnie minęła poprzeczkę.
1' Rzut wolny z boku boiska dla drużyny gości. Adrian Pajączkowski marnuje pierwszą okazję strzelecką.
1' Rozpoczęli goście.
Wejściu piłkarzy na murawę oprócz hymnu towarzyszyła oprawa w postaci granatowych i bordowych balonów trzymanych przez kibiców na wysokiej trybunie.