Fotorelacja:   Zdjęć: 20     autor: Konrad

Po meczu:
Pogoń pięknie wygrywa z Kluczborkiem 5:1.
90' Koniec meczu.
90' Żółta kartka dla Hrymowicza.
90' Sędzia dolicza 3 minuty.
89' Rzut rożny dla gości.
88' Ława z dystansu... mocno niecelnie.
86' Zablokowana wrzutka Kolendowicza - aut na wysokości pola karnego dla Pogoni.
82' Kolejny korner dla Pogoni - zamieszanie, ale bez celnego strzału.
79' Wiśniewski wycofuje piłkę do Aki - ten uderza z dystansu, ale prosto w ręce bramkarza.
77' Niewiele zabrakło, a Wiśniewski w swoim pierwszym kontakcie z piłką zdobył bramkę... skończyło się tylko na kornerze.
76' Kontuzjowanego Lebedyńskiego zmienia Radosław Wiśniewski.
75' Piąta bramka uśpiła nieco defensywę Pogoni. Honorową bramkę dla gości zdobyła "kat szczecińskich bramkarzy Arkadiusz Półchłopek.
73' GOL !!! Kolejna akcja Pogoni - w piłkę nie trafia Frączczak, jednak po chwili dopada do niej Lebedyński i płaskim strzałem piłkę pakuje do bramki.
Niestety Miki okupił to uderzenie kontuzją.
72' Poprzeczka! Tylko poprzeczka uratowała drużynę gości przed utratą bramki po zagraniu Lebnedyńskiego.
69' Za Maksymiliana Rogalskiego wchodzi Daniel Wólkiewicz.
68' GOL !!! Fantastyczne uderzenie Akahoshiego. Aka niemal z miejsca posłał piłkę prosto między Świtałę, a słupek jego bramki.
67' Z dystansu Pietruszka - uderzył bardzo mocno, ale... trafił w płot za bramką.
66' Swoich sił próbował Szałek, ale bez szału.
65' Żółta kartka dla Błażeja Radlera.
62' Przed wyśmienitą okazją stanął Kolendowicz, ale trafił tylko w baner reklamowy za bramką.
60' Ostatnia zmiana w Kluczborskim MKS-ie. Za Patryka Tuszyńskiego wchodzi dobrze znany w Szczecinie Arkadiusz Półchłopek.
57' Kolejna zmiana w drużynie gości: Za Krzysztofa Ulatowskiego wchodzi Wojciech Hober. Długo trwała ta zmiana, bowiem zawodnik Kluczborka niespiesznie schodził z przeciwległego końca boiska.
55' Tempo meczu spadło - nie ma co się dziwić. W pierwszej po dłuższym czasie akcji ofensywnej Pogoni Rogalski podaje prosto pod nogi rywala.
52' Za kontuzjowanego Łukasza Matuszczyka wszedł Robert Kolendowicz.
49' Uraz Matuszczyka - chyba nie wróci na boisko.
47' Rzut wolny w wykonaniu Matuszczyka - bezpośredni strzał na bramkę, ale Świtała nie dał się zaskoczyć.
46' Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Tomasza Copika zmienia Paweł Odrzywolski.
45' Koniec pierwszej połowy
45' Michał Glanowski ukarany żółtą kartką.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
41' Defensywa Pogoni spokojnie i... przede wszystkim skutecznie.
39' Lebedyński w polu karnym, ale brakuje kolegów, którym mógłby podać, więc wywalczył przynajmniej rzut rożny.
38' Pierwszy korner dla gości.
37' Kolejna groźna akcja Pogoni? Nie, sędzia boczny sygnalizuje pozycję spaloną Lebedyńskiego.
35' GOL !!! Rzut karny dla Pogoni, wykonuje go Bartosz Ława i... pewnie umieszcza piłkę w bramce.
34' Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Stawowego, który w polu karnym sfalował Frączczaka. Zanim zawodnik Pogoni wpadł w pole karne zaimponował świetnym tempem i minięciem dwóch zawodników gości po podaniu Lebedyńskiego.
28' GOL !!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Matuszczyka, w polu karnym piłkę głową trąca Błażej Radler, ta odbija się jeszcze od ziemi i poprzeczki i... wpada do bramki.
28' Żółta kartka dla Piotra Stawowego.
26' Kolejna ofensywna akcja Pogoni. Frączczak podaje do Rogalskiego, ten mknie prawą stroną, mija obrońcę i strzela na bramkę... Świtała broni, ale wybija piłkę przed siebie... na szczęśliwie dla niego pod nogi swoich obrońców.
24' Oczywiście nie może zabraknąć pozdrowień dla PZPN-u...
23' Kibice wracają na trybuny - oczywiście poza tą zamkniętą "na wniosek Tuska".
22' Kolejny korner dla Portowców... bez zagrożenia dla bramki gości.
21' Rzut wolny dla Pogoni. Portowcy chcieli zaskoczyć rywali, ale takie rozegranie zaskoczyło ich samych. Na szczęście sytuację uratował Aka, który zagrał równoległą piłkę. Skakał do niej Lebedyński - bez skutecznie. Nie udało się także zamykającemu akcję Mateuszowi Szałkowi.
20' Żółta kartka dla Tomasza Copika.
19' Rzut wolny dla Pogoni. Odchodzące dośrodkowanie Akahoshiego... nieco za głębokie.
18' Nie ma co się dziwić, gdy w Polsce bezpodstawnie zamyka się stadiony...
17' Takiej ciszy na stadionie dawno nie było...
16' Na trybunach zostali jedynie kibice z sektora rodzinnego i kilkanaście osób na krytej.
15' Większość kibiców opuściła trybuny. Nad młynem jedyny dziś transparent: Trybuna zamknięta na wniosek Tuska.
14' Ładna dwójkowa akcja Adama Frączczaka z Maksymilianem Rogalskim. Ten dobrze odegrał piłkę, a pierwszy uderzył... niestety bramkarz zdołał zatrzymać strzał.
12' Idealne podania Frączczaka do Lebedyńskiego, ten wychodzi sam na sam... i gdy zawodnik Pogoni był już w polu karnym od tyłu ścina go obrońca gości... karnego sędzia nie podyktował...
10' Moment prowadzenia gry przez piłkarzy gości.
8' Obudzili się piłkarze gości. Konstruują swoją pierwszą ofensywną akcję w tym meczu, ale... nie udało im się wypracować strzału na bramkę.
6' Kolejna akcja ofensywna Pogoni - niestety sędzia przerwał akcję na 25 metrze od bramki gości.
4' Dośrodkowanie z lewej strony boiska. W polu karnym wysoko skacze Mikołaj Lebedyński, trąca piłkę, ale bramkarz gości zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny.
GOL!!! Po stałym fragmencie gry ogromne zamieszanie pod bramką gości. Na szczęście Mikołaj Lebedyński wykorzystał bałagan w szykach obronnych Kluczborka i wpakował piłkę do bramki.
W akcji tej ucierpiał Adam Frączczak, którym przez chwilę zajmowali się masażyści Pogoni.
3' Odważne wyjście Grzegorza Świtały z własnej bramki. Tym samym golkiper gości uprzedził Mikołaja Lebedyńskiego.
3' Dobre podanie ze środka pola w kierunku brami Grzegorza Świtały - blisko był Adam Frączczak, ale zabrakło naprawdę niewiele.
2' Pogoń próbowała zaskoczyć piłkarzy gości już od pierwszego gwiazdka - niestety nie udało się, ale Portowcy cały czas utrzymują się przy piłce.
1' Rozpoczęli piłkarze z Kluczborka.
Piłkarze już na boisku, a na trybunach... raczej pustki...