Sędziował: Tomasz Frankowski
Widzów: 9 200

Fotorelacja:   Zdjęć: 58     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 50     autor: Cob

90' Przemysław Oziębała zmienia Mateusza Zacharę.
90' I jeszcze groźne uderzenie Dąbrowskiego.
90' Jeszcze trzy minuty.
87' GOL ! Zachara podwyższa na 1:4.
80' Donald na spalonym.
78' GOL ! Po ponad roku Donald Djousse zdobył bramke!
72' Zaczął padać deszcz.
70' Plac gry opuszcza Łukasz Madej - wchodzi Bartosz Iwan.
67' Kontuzja Marcina Lewandowskiego jest niestety poważna - po zawodnika Pogoni podjechała karetka...
66' Zmiana w drużynie gości: Sergei Mpsnikov opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Maciej Małkowski.
63' GOL! Z rzutu wolnego prosto w narożnik bramki Janukiewicza piłkę posłał Krzysztof Mączyński.
63' Nie sprawdziła się gra trójką obrońców. Ze szeroko, za dużo miejsca i Edi musiał faulem powstrzymać zawodnika gości - decyzja nie może być inna - czerwona kartka po zaledwie pięciu minutach na boisku.
62' Lewandowski na noszach trafia na ławkę rezerwowych.
62' Czerwona kartka dla Ediego!
60' Za kontuzjowanego Mateusza Lewandowskiego wchodzi Donald Djousse.
59' Pogoń tworzy sobie okazję, ale brakuje wykończenia.
58' Druga zmiana w drużynie Pogoni. Brawa żegnają Bartosza Ławę, a w jego miejsce wchodzi Edi Andardina. Dla Ławy był to 200 mecz w barwach Pogoni.
56' Pogoń! Bramka było blisko, ale Tchami nie zdążył wepchnąć piłki do siatki.
55' Żółta kartka dla Łukasza Madeja.
52' Już za momencik, już za chwileczkę Pogoń Wam strzeli pierwszą brameczkę!
49' GOL! Rzut wolny dla Górnika. Dośrodkowanie, trącenie głową Matusza Zachary i 0:2.
46' Za Jakuba Bąka wchodzi Herve Tchami. Brawo Dariusz Wdowczyk.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Dobra interwencja Janukiewicza.
44' Róg dla gości.
43' Co Bąk robi na boisku?! Pierwszy kandydat do zmiany.
39' I znów Bąk marnuje sytuację...
38' Za wolny Bąk...
35' W środku pola faulowany Aka.
32' Korner dla gości.
29' Nawet kryta włącza się do dopingu! Hej Pogoń gol tak głośne, że musi się spełnić!
27' Tempo meczu spadło, ale Portowcy utrzymują się przy piłce.
23' Na środku boiska faulowany Bąk.
21' Żółtą kartką ukarany były zawodnik Pogoni Sergei Mosnikov.
17' Szansa Pogoni. Prawą stroną mknął Robak, odegrał do lepiej ustawionego Bąka, ale ten minął się z piłką.
15' Pierwszy kwadrans za nami - tempo meczu i atmosfera na trybunach cieszą. Wynik martwi.
14' Pierwszy korner dla Pogoni. Głową wybija obrońca gości.
12' Przy tak głośnym dopingu Portowcy nie mogą dziś przegrać!
8' GOL ! Długa piłka pod pole karne Pogoni, tam błąd Wojciecha Goli, którego mija Łukasz Madej. Zawodnik gości wychodzi sam na sam z Radkiem Janukiewiczem - spóźniona interwencja Rogalskiego i nikt nie przeszkadzał Madejowi pokonać Radka Janukiewicza.
5' Groźna kontra gości - Ława czyści.
3' Rzut wolny dla Pogoni. Wybija Aka - blisko byli Lewandowski i Robak, ale żaden z nich nie sięgnął piłki.
1' Rozpoczęli Portowcy.