Fotorelacja:   Zdjęć: 62     autor: Arat

Po meczu:
Mamy trzy punkty!
90' Koniec meczu!
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
90' Wszyscy wstają!
86' Rożny dla Pogoni. Bramkarz gości ustawił piłkę w narożniku boiska. Portowcom aż tak się nie spieszy.
85' Akcja za akcję. Kontra za kontrę.
79' Paweł Sobolewski opuszcza boisko. Wchodzi na nie Daniel Gołębiewski.
78' GOL! Jakub Bąk. Świetne podanie do Bąka. Nie było spalonego. Wytrzymał, wyczekał i posłał piłkę prosto do bramki!
76' GOL! Długo nie trwało prowadzenie Pogoni. Rzut wolny z boku boiska. Dośrodkowanie, uderzenie głową Malarczyka. Piłka odbija się jeszcze od murawy i wpada do bramki.
74' GOL! Kapitalne podanie Aki do Bąka. Ten przyjmuje i z linii pola karnego lobuje bramkarza gości.
72' Podwójna zmiana w Pogoni:
Ouedrago zmienia Maksymiliana Rogalskiego.
Radek Wiśniewski wchodzi za Przemysława Pietruszkę.
69' I drugi...
68' Znów musiał interweniować Janukiewicz- rzut rożny dla gości.
67' Rzut wolny dla Korony... czy było to dośrodkowanie czy strzał nie ma znaczenia, ale faktem jest, że Radek Janukiewicz musiał interweniować i najważniejsze, że zrobił to skutecznie.
66' Spotkanie nabrało tempa.
65' Drugi rzut rożny dla Pogoni w ciągu ostatniej minuty.
64' Przemysław Trytko opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Piotr Malarczyk.
63' Pietruszka obejrzał żółtą kartę za symulowanie.
62' Mecz chyba dopiero się zaczął.
61' Szansa Pogoni - celny strzał Bąka.
60' Odpowiedź Korony, ale strzał niecelny.
58' GOL! Aka pewnie zamienia rzut karny na bramkę!
57' Marcin Robak wychodzi sam na sam z bramkarzem Korony. Z koszulkę ciągnie go i przewraca go Radek Dejmek. Czerwona kartka i rzut karny dla Pogoni.
51' GOL! Dośrodkowanie Serhija Połypczuka. Prosto na głowę Jacka Kiełba. Zawodnik gości uderza piłkę głową, ta odbija się od poprzeczki i wpada do bramki.
50' Żółta dla Robaka... ciekawe za co.
46' Zmiana w drużynie Pogoni: za Ediego wchodzi Jakub Bąk.
45' Koniec pierwszej i bezbarwnej połowy.
45' Sędzia Marcinak rzuca się do Dariusza Wdowczyka.
45' Sędzia dolicza dwie minuty.
44' Wymuszona zmiana ustawienie - w środku obrony Hernani i Dąbrowski, a po bokach Pietruszka i Frączczak.
40' Wojtek Golla szedł bark w bark zawodnikiem gości, w kontakcie obaj się przewrócili, sędzia uznał to za faul taktyczny.
40' Czerwona kartka go Wojciecha Golla.
33' Kontuzjowanego Tomasza Lisowskiego zmienia Radek Dejmek.
32' Będzie jednak zmiana w Koronie.
31' Lecą nosze, przez chwilę grzał się rezerwowy Korony, ale trener Pacheta ściągnął go z powrotem.
30' Urazu nabawił się Tomasz Lisowski z Korony.
25' Grzeje jesienne słońce, 17 stopniu, a na boisku... nudno.
23' Rzut rożny dla Korony, ale bez szału.
20' Z dystansu Rogalski, ale tuż obok bramki Kielczan.
19' Obudziła się garstka kibiców Korony.
17' Po kwadransie gry... nic szczególnego się nie działo. Jest ciepło, świeci słońce...
15' Rzut wolny dla Pogoni.
12' Groźnie pod bramką Pogoni. Wielu zawodników Korony w polu karnym, ale ostatecznie skończyło się na niecelnym uderzeniu.
10' Głową uderzał Kiełb, ale strzał zupełnie mu nie wyszedł.
6' Ładne dośrodkowanie z boku, ale w polu karnym nikogo z zawodników Pogoni - dziwne, szczególnie przy 6 pomocnikach.
2' Pierwszy celny strzał na bramkę - za słaby by zaskoczyć bramkarza, ale warty odnotowania.
1' Świetne podanie Ediego - z autu goście.
Pogoń zagra dziś ustawieniem3-6-1.
W obronie zagrają: Golla, Dąbrowski i Hernani. W gęstym środku: Frączczak, Aka, Rogalski, Edi, Murayama i Pietruszka, a na szpicy Robak.