2-1 Robak - rzut karny (70)

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Widzów:

Po meczu:
Koniec meczu! Mimo wielu okazji Portowcom nie udało się doprowadzić do remisu i to gospodarze ciesz± się z trzech punktów.
94' Golla ukarany żółt± kartk±.
Zmiana w Wi¶le. Za Guerriera wszedł Stolarski.
92' Główka w polu karnym D±browskiego i piłka nad poprzeczk±.
90' Cztery minuty do końca meczu.
90' Żółt± kartk± ukarany Garguła .
89' Żółt± kartk± ukarany D±browski za zagranie ręk±.
83' Za Chrapka wszedł Boguski.
82' Główka Robaka i piłk± przeleciała nad poprzeczk±..... sędzia dopatrzył się pozycji spalonej napastnika Pogoni.
80' Strzał Chrapka w polu karnym broni Janukiewicz.
74' Piłka po strzale Robaka trafia w poprzeczkę! Ale pech :(
70' GOOOOL dla Pogoni. Robak pewnym wykonawc± "11".
69' Karny dla Pogoni!! Mi¶kiewicz fauluje Robaka w polu karnym!
68' Minimalnie niecelne uderzenie głow± Guerriera.
64' Pierwsza zmiana w Wi¶le. Za Sarkiego wszedł Małecki.
63' Trzecia zmiana w ekipie Portowców. Za Ławę wszedł Kort.
62' Druga zmiana w Pogoni. Za Rogalskiego wszedł Mustapha Ouedraogo.
61' Burliga ukarany żółt± kart± za faul na Akahoshim.
59' Aka ukarany żółt± kartk±.
54' Wi¶lacy wykorzystali swoj± kolejn± okazję. Autorem gola Burliga, który zdecydował się na indywidualn± akcję.
51' Znów groĽnie w polu karnym Pogoni. Strzał Garguły broni Janukiewicz.
49' Wisła przed ¶wietn± okazj± do podwyższenia wyniku! Kontra gospodarzy, Chrapek podaje do Guerriera a ten w polu karnym próbował min±ć Janukiewicza. Fr±czczak ratuje sytuację i wybija piłkę na rzut rożny.
47' Mocny strzał Rogalskiego broni Mi¶kiewicz.
46' Jakub B±k zast±pił Wojciecha Lisowskiego na pocz±tek drugiej połowy.
Po pierwszej połowie meczu stoj±cym na ¶rednim poziomie Portowcy przegrywaj± w Krakowie z Wisł± 0:1.
45' Jedna minuta doliczona do końca pierwszej połowy.
39' ¦wietne dogranie Chrapka w pole karne do Sarkiego. Ten jednak oddaje niecelny strzał. Dobra akcja piłkarzy Wisły!
35' Stjepanović ukarany żółt± kartk± za faul na Ławie.
30' Ładny strzał Sarkiego broni Janukiewicz.
29' D±browski w¶lizgiem wybija piłkę Burlidze w polu karnym.
21' Mamy 1:0 dla gospodarzy! Autorem gola Paweł Brożek. Napastnik Białej Gwiazdy otrzymał podanie od Guerriera i skierował głow± z bliska piłkę do siatki bramki Janukiewicza.
20' Bardzo niecelny strzał Guerriera.
17' Rzut rożny dla Wisły.
11' Bł±d Golli, Garguła przechwycił piłkę i rozpocz±ł rajd w kierunku bramki Janukiewicza. Golla w¶lizgiem ratuje zespół przed utrat± bramki.
9' Rzut rożny dla Portowców! Krótko rozegrany stały fragment gry i strata.
4' Ładny, ale niecelny strzał Akahoshiego z ponad 20 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczk± bramki Mi¶kiewicza.
1' Mecz rozpoczęli Portowcy.
Spotkanie rozpocznie się z 15 minutowym opóĽnieniem!!!

Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci