Fotorelacja:   Zdjęć: 47     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 58     autor: Arat

Minutówka:

90' Koniec meczu.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
88' Żółta kartka dla Rogalskiego.
83' Żółty kartonik dla Marcina Robaka.
82' Arbiter odsyła Dariusza Wdowczyka na trybuny!
79' Prawie 0:3... piłka mija jednak słupek.
75' Maciej Makuszewski opuszcza boisko. Zmienia go Przemysław Frankowski.
74' Rogalski z rzutu wolnego! Dobry strzał, ale broni Bąk. Golkiper gości wypuszcza jednak piłkę przed siebie. Dopada do niej Frączczak, ale piłka po jego uderzeniu wychodzi na aut...
72' Żółta kartka dla Bieniuka.
71' Boisko opuszcza Patryk Małecki. W jego miejsce Michał Walski.
68' Blisko zdobycia bramki... drużyna Lechii. Dąbrowski o mało nie zaliczyłby trafienia samobójczego.
65' Robak głową... ponad bramką.
64' Korner dla Portowców.
63' Ni to centra ni to strzał Rogalskiego... pewnie łapie Bąk.
61' Słaba gra Pogoni, ale sędziowanie też nie najlepsze...
60' Słabo...
51' Robak! Prosto w Bąka - golkipera gości...
47' Było blisko! Dąbrowski po dośrodkowaniu strąca piłkę głową, ale bardzo dobrą interwencją popisał się golkiper Lechii, który wybił piłkę z linii bramkowej.
46' Słabego Murayamę zmienia Dominik Kun.
46' Rzut rożny dla Pogoni!
W przerwie:
Pierwsze minuty napawały optymizmem. Później z Portowców zeszło powietrze.
45' Gwiazdy żegnają zawodników schodzących na przerwę.
45' Żółta kartka dla bramkarza gości - Mateusza Bąka.
45' Sędzia dolicza dwie minuty.
45' Żółtą kartkę obejrzał Takuya Murayama.
44' Piotr Grzelczak bez problemu mija Adama Frączczaka... na szczęście za daleko wypuszcza sobie piłkę, którą chwyta Janukiewicz.
41' Pierwsza zmiana w drużynie Pogoni. Pavle Poparę zmienił Maksymilian Rogalski.
Chwilkę wcześniej Popara obejrzał żółty kartonik.
38' Gol ! Fatalna gra Portowców! Makuszewski mknie prawą stroną, mija Dąbrowskiego, odgrywa do Zaura Sadajewa, który posyła piłkę do niemal pustej bramki Pogoni.
38' Żółta kartka dla Deleu.
33' GOL ! I niestety Pogoń przegrywa 0:1... kontra gości, błąd Macieja Dąbrowskiego, pozostali nie zdążyli się wrócić...
Maciej Makuszewski pewnie dostaje się pod pole karne, uderza, a piłka trafia do siatki. Lepiej zachować mógł się też Radek Janukiewicz, który odpuścił krótki słupek.
33' I drugi... ale bez szału.
32' Rzut rożny po strzale z dystansu Pavle Popary.
30' Zapowiadała się walecznie, ale Portowcy chyba spalili się psychicznie w ciągu pierwszego kwadransa.
29' Robak z wolnego. Najpierw Robak trafił w mur. Po rykoszecie miękko podbił nad zawodnikami Lechii, ale sędzia boczny znów dopatrzył się spalonego.
28' Żółta kartka dla Marcina Pietrowskiego za zagranie ręką.
27' Główką poza pole karne wybija Golla.
26' Rzut rożny dla gości.
23' Rożny... dośrodkowanie zablokował obrońca i wyszła z tego groźna kontra dla Lechii.
22' Pierwszy korner dla Pogoni.
19' Kolejny cios w defensywę Lechii. Przed meczem trener Moniz odesłał do drużyny rezerw Sebastiana Maderę, a teraz Krzysztof Bąk musiał opuścić boisko.
18' Jarosław Bieniuk zmienia kontuzjowanego Krzysztofa Bąka.
17' Zawodnik gości - Krzysztof Bąk raczej nie wróci już na boisko.
16' Na spalonym Aka.
15' Szansa na wyjście z kontrą - Małecki znów spowolnił.
14' Rzut wolny dla gości. Z kapelusza.
12' Chwila przerwy - pomoc medyczna udzielana jednemu z zawodników Lechii.
9' Golla główkuje, ale wysoko ponad bramką.
7' Głośny doping z Młyna. Waleczni Portowcy, którzy chcą zmazać plamę po porażce z Wisłą. Zapowiada się ciekawe spotkanie!
6' Zmobilizowani Portowcy. Kolejna akcja Pogoni. Robakowi w polu karnym skutecznie przeszkadzali obrońcy Lechii.
5' Ależ dośrodkowanie. W polu karnym dużo miejsca miał Dąbrowski - złożył się do strzału i... trafił w słupek. Było blisko!
4' Faul w środku pola, sędzia nakazuje grać dalej, ale gdy sędzia boczny zasygnalizował pozycję spaloną Aki, arbiter główny cofnął grę do momentu faulu na zawodniku Pogoni.
3' Małecki zwolnił tempo akcji Pogoni i ostatecznie nic z niej nie wyszło.
2' Na spalonym Marcin Robak.
1' Rozpoczęła Lechia.