Widzów: 3 562

Fotorelacja:   Zdjęć: 33     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 27     autor: Arat

Minutówka:

90' Koniec. Portowcy zdobywają kolejny komplet punktów i odskakują od peletonu!
90' Żółta dla Rudola.
90' Doliczone 3 minuty.
87' Żółta dla Sokołowskiego.
87' Ostatnia zmiana. Schodzi Aka, wchodzi Walski.
85' Żółta dla Fojuta
84' I znów blisko bramki! Przybecki pokręcił na prawym skrzydle, dograł do Murawskiego, ten wkręcił w ziemię dwóch obrońców, ale jego strzał obronił Zubas.
82' Powinno być 3:0! Rozegranie z pierwszej piłki w środku pola, odegranie na skrzydło do Przybeckiego, ten wpadł w pole karne i dobrze dograł na 5 metr. Nikt z kolegów nie potrafił jednak tego zamknąć.
78' Przybecki za Listkowskiego.
77' Świetne prostopadłe podanie do Dwaliszwilego. Gruzin utrzymał się przy piłce tyłem do bramki, odwrócił się i płaskim strzałem posłał piłkę obok bezradnego Zubasa.
77' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dwaliszwili
76' Kontra Pogoni. Lado do Aki, ten podciągnął do pola karnego, ale uderzył fatalnie.
73' Frączczak wypuszczony w uliczkę przez Lado. Napastnik Pogoni nie szukał jednak strzału, ale dogrania do lepiej ustawionego Aki. Zamiast skutecznej akcji skończyło się rożnym.
70' Po strzelonej bramce tempo meczu ewidentnie spadło. Pogoń już nie musi, Podbeskidzie nie potrafi.
61' Zmiana w Podbeskidziu. Frank Adu na Kołodzieja.
56' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dośrodkowanie Murawskiego, które na bramkę zamienia Dwaliszwili. Nie ma pewności, że dostawił nogę, ale na pewno piłka ląduje w siatce
55' Demjan za Lazarusa. Szkoda, bo Nigeryjczyk aż prosił się o czerwoną kartę.
52' Podbeskidzie póki co nie przechodzi linii środkowej boiska. Totalna dominacja Pogoni.
48' Frączczak! Ależ uderzenie, ależ parada Zubasa. Niemożliwe, że piłka po tym strzale się ugrzęzła w siatce.
46' Zaczynamy drugą połowę
46' Zmiana w Pogoni. Dwaliszwili za Małeckiego.
45' Koniec pierwszej połowy. Mecz otwarty, dużo się dzieje, ale jest to efekt raczej ogólnego chaosu niż pomysłu i taktyki.
45' Minuta doliczona
42' Mięciutka wrzutka Aki w pole karne. Zamykał Czerwiński, ale niecelnie.
41' Żółta kartka dla Lazarusa.
36' Żółta dla Mójty.
36' Oczywista ręka Rudola. Borski niewrażliwy na argumentację Podbeskidzia.
33' Soczyste uderzenie Aki z dystansu! Zubas sparował na rzut rożny.
28' Lobowany strzał w wykonaniu Podbeskidzia. Na szczęście piłka zatrzymała się na górnej siatce.
24' Podobno Zubas zagrał ręką, czyli powinien wylecieć z boiska. "Rudy" uznał jednak, że nic nie było.
23' Ależ to była akcja. Fatalny błąd Kato, który za krótko podał do bramkarza. Listkowski ruszył w wyścig z Zubasem i po chwili obaj legli na boisku. Ręka, faul? Chaos trwa!
19' Lekką przewagę osiągnęli goście.
11' Główka Matrasa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka jednak w rękach Zubasa.
9' Pierwsi z marazmu przebudzili się Portowcy. Spore zamieszanie pod bramką Zubasa, ale nikt nie potrafił zakończyć akcji strzałem.
6' "Pierwsze minuty do wymazania z pamięci" - komentarz z trybun.
1' Ruszyli! TYLKO ZWYCIĘSTWO!