Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Widzów: 8115

Fotorelacja:   Zdjęć: 31     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 40     autor: Arat

90' Koniec. Znakomite widowisko w Szczecinie, zakończone podziałem punktów.
90' Gyurcso! Genialny strzał Węgra przelatuje tuż nad spojeniem.
90' Doliczone 3 minuty.
89' Ładnie urwał się Przybecki lewą stroną. Dogranie do Murawskiego, ale ten obok słupka.
87' Dialiba za Wdowiaka.
85' Kolejne uderzenie z dystansu. Kudła pewnie łapie piłkę "w koszyczek".
83' Skończymy mecz w 10. Uraz Czerwińskiego okazał się na tyle groźny, że nie zdoła wrócić na boisko.
83' Miły, Miły, Miły...! Nie ma bramki. A była sytuacja sam na sam!
79' Żółta kartka dla Jendriska.
78' Zmiana też w Cracovii. Zajdler za Jaroszyńskiego.
78' Gyurcso w napadzie, Przybecki na skrzydło.
77' Przybecki za Zwolińskiego.
67' Piłka na nos do Zwolińskiego, ale ten nie potrafił jej przyjąć.
64' Cudowna parada Kudły, który wyciąga piłkę lecącą wprost w okienko!
62' Pierwsza interwencja Dawida Kudły. Skuteczna.
61' Żółta dla Zwolińskiego.
56' GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wejście smoka Dawida Korta. Gyurcso prostopadle do Zwolaka, ten odgrywa do Korta, a młody pomocnik Pogoni z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.
54' Kort na Lado.
53' Gyurcso!!! Kolejne idealne uderzenie z rzutu wolnego. Tym razem jednak Sandomierski przenosi piłkę nad poprzeczką.
52' Żółta kartka dla Bejana.
52' Faulowany Gyurcso na wysokości pola karnego Cracovii.
48' Kapitalne uderzenie Wdowiaka z dystansu. Piłka trafia w poprzeczkę i wpada do siatki. Cudowne bramki dziś w Szczecinie.
48' GOL. GOL MARZENIE WDOWIAKA
47' Dwaliszwili znów przed szansą. I znów niecelnie.
46' Zaczynamy drugą część.
46' Zmiana w Pogoni. Lewandowski za Akahoshiego. Lewy przejdzie na lewą stronę obrony, a Nunes za Akę na środek pola.
46' Przerwa.
45' Gyurcso!!! Prostopadła piłka od Murawskiego, Gyurcso miał przed sobą tylko Sandomierskiego, podciął piłkę nad bramkarzem, a ta... przeszła obok słupka.
41' Znów prostopadła piłka do Dwaliszwilego. Gruzin pierwszy przy piłce, ale nie wiedział, czy szukać bramki czy karnego. Ostatecznie posłał piłkę obok bramki.
38' Zbyt krótkie podanie Polczaka do Sandomierskiego. Do piłki dopada Dwaliszwili, ale z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.
37' Idiotyczny faul Frączczaka i żółta kartka.
30' Szybka kontra Pogoni. Gyurcso piętą odgrywa do Nunesa na wolne pole. Ten jednak podaje prosto w ręce bramkarza gości.
26' GOL. Kapitalne uderzenie Vestenicky'ego z dystansu. Kudła bez żadnych szans.
24' Zwoliński powinien podwyższyć wynik! Prostopadła piłka do napastnika Pogoni, który świetnie urwał się obrońcom. Mając przed sobą tylko bramkarza postanowił go jednak lobować i posłał piłkę daleeeko obok słupka.
22' Wymuszona zmiana w Cracovii. Za Wołąkiewicza wchodzi Vestenicky.
20' Fragment spokojniejszej gry. Cracovia odrobinę przejęła inicjatywę, ale nie stworzyła jeszcze groźnej sytuacji.
12' Co dzisiaj robi Gyurcso! Genialne dośrodkowanie zewnętrzną częścią stopy i Dwaliszwili o centymetry od wepchnięcia piłki do bramki.
8' Fantastycznie zrobili to Portowcy! Frączczak z Nunesem zamarkowali uderzenie z rzutu wolnego, ale zabójczy strzał wykonał Adam Gyurcso. Węgierski pomocnik posłał piłkę nad murem i zdjął pajęczynkę z okienka bramki strzeżonej przez Sandomierskiego.
8' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cóż za uderzenie Gyurcso!!!
6' Faulowany Gyurcso 25 metrów od bramki Cracovii. Będzie szansa na bramkę ze stałego fragmentu.
5' Pogoń dzisiaj w ultraofensywnym ustawieniu 3-5-2 z jednym klasycznym obrońcą - Czerwińskim.
1' Poszli! Zaczyna Pogoń.
Piłkarze już na boisku. Zaraz zaczynamy!