0-1 Kitano (26)
  0-2 Drygas (90)

Sędziował: Daniel Stefański
Widzów: 4 296

90' Koniec! Trzy punkty wracają do Szczecina
90' Pierwsze zwycięstwo Pogoni od... 18 grudnia 2015. Równo 8 miesięcy minęło.
90' Lewandowski dla Gyurcso.
90' Kapitalna kontra Pogoni. Szybko wyszedł z piłką Gyurcso, zewnętrzną częścią stopy dograł do Drygasa, a ten strzałem w długi róg nie dał szans Szmatule. Mamy to!
90' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Drygas
90' Doliczone 4 minuty.
89' Rzut wolny dla Pogoni na wysokości pola karnego. Znów faulowany Gyurcso.
86' Zmiana w Pogoni. Kort zmienia Deleva.
83' Pewna interwencja Fojuta. Spokój.
83' Faul 35 metrów przed bramką Pogoni. Może być groźnie...
82' Mecz pod kontrolą Pogoni. Wszystko wskazuje na to, że nic złego nam się tu nie stanie.
79' Zmiana w Piaście. Korun za Baidię.
79' Żółta kartka dla Czerwińskiego
78' Gyurcso! Ależ on jest znakomity! Bawi się z obrońcami Piasta jak z dziećmi.
77' Tym razem Gyurcso! Dobry strzał, ale wybity przez obrońców na rzut rożny.
76' Nie radzą sobie obrońcy Piasta z Adamem Gyurcso. Węgier faulowany na wysokości pola karnego gospodarzy. Żółtą kartką ukarany Sedlar.
72' Frączczak! Wysoko nad bramką...
71' Falowany Gyurcso 30metrów od bramki Piasta. Będzie okazja na bramkę z rzutu wolnego.
70' Adam Frączczak (w specjalnej masce) za Kitano. Dziękujemy młodemu Japończykowi za grę i bramkę!
68' Żółta kartka dla Nunesa.
66' Matras! Świetna wrzutka Nunesa z rzutu rożnego na głowę Matrasa, ale ten minimalnie obok słupka.
65' Zepchnięta do obrony Pogoń wyprowadza kontrę! Prostopadłe podanie do Gyurcso, ten wpada w pole karne, ale z ostrego kąta nie jest w stanie pokonać Szmatuły.
60' Pierwsza zmiana w tym meczu. Za Barisicia wchodzi Masłowski.
57' Dobre, penetrujące podanie w szeregi obronne Pogoni. Na szczęście szybszy Dawid Kudła.
52' Znów dobrze zachował się Kitano. Urwał się obrońcom i z ostrego kąta próbował zaskoczyć bramkarza Piasta. Strzał jednak zablokowany, a piłka w rękach Szmatuły.
46' Ależ ryknęli Portowcy! W pierwszej połowie cisza, ale teraz jest ogień!
46' Wracamy na boisko! Po zwycięstwo!
Dominacja Pogoni w tym meczu jest bezapelacyjna. Gospodarze nie stworzyli sobie żadnej akcji pod bramką Dawida Kudły. Portowcy natomiast nie dość, że wpakowali piłkę do siatki, to jeszcze mogli kilka razy podwyższyć wynik!
45' Przerwa
42' Leży na boisku Rudol. Groźnie to wyglądało. Ale wygląda na to, że jest cały i zdrowy.
40' Żółta kartka dla Barisicia.
35' Po strzelonej bramce tempo mocno spadło. Portowcy oddali gospodarzom inicjatywę. Oby to się nie zemściło.
25' Dużo przypadkowości było w tej akcji. Długi przerzut do Gyurcso, ten odgrywa do Murawskiego, ale jego strzał został zablokowany. Piłka jednak odbiła się od graczy Piasta tak szczęśliwie, że trafiła do Kitano, który z najbliższej odległości wpakował ją do siatki. 1:0!
25' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! KITANO!
21' Gyurcso znakomitym zwodem wyprowadził w pole dwóch graczy Piasta. Jego strzał został jednak zablokowany.
16' Na boisku zarysowuje się przewaga Pogoni. Portowcy co chwilę zapędzają się pod pole karne gospodarzy.
9' Dlaczego nie ma bramki! Fatalny błąd obrony Piasta, piłkę przejmuje Delev, odgrywa do Kitano, ale ten w sytuacji sam na sam nie decyduje się na uderzenie. Piłka wybita poza boisko.
8' Niebezpieczne zagranie Nunesa. Mogło się skończyć kartką, ale na szczęście sędzia Stefański był pobłażliwy.
2' Miał szansę Kitano! Znalazł się sam na szesnastym metrze, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
1' Od środka gospodarze. Po trzy punkty!
Zawodnicy już na murawie. Portowcy dziś na biało, gospodarze w czerwono-niebieskich pasiakach.