Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widzów: 8397

Fotorelacja:   Zdjęć: 52     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 51     autor: Cob

90' KONIEC! 9 punktów w trzech meczach. Portowcy płyną dalej!
90' Gyurcso sam na sam! Huknął, ale nad bramką. Jakim cudem to nie wpadło :(
80' Była sektorówka, było piro. Kto by wtedy patrzył na boisko! :)
79' Żółta kartka dla Rudola.
78' Idzie sektorówka!
73' Kapitalne przejęcie piłki w środku pola przez Akę. Dogranie na prawą do Gyurcso, który skręca dwóch obrońców, ale ostatecznie piłka ucieka mu poza końcową linię.
69' Rapa wrzucił z prawej strony wprost na głowę Gyurcso. Węgier jednak uderzył zbyt mocno, aby zaskoczyć Hrdlićka.
65' Cóż to była za akcja Pogoni! Kapitalnie Portowcy rozklepali Ruch w środku pola. Zamiast uderzać w sytuacji sam na sam Gyurcso dał się jednak dogonić obrońcom Ruchu, którzy zażegnali niebezpieczeństwo.
62' Ależ kapitalnie gra dziś Bułgar. Dostał prostopadłe podanie z głębi pola, wpadł z nią w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi gości
61' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dublet Deleva
60' Gyurcso uderzał z narożnika pola karnego, ale trafił tylko w boczną siatkę.
58' "Szczecin wita fanatyka" - taki trans na młynie. Za chwilę ruszy oprawa!
55' Kapitalne podanie Aki! Piłka minęła dwie linie Ruchu i dotarła do Frączczaka. Adaś jednak uderzył prosto w bramkarza gości.
54' Dobrze zapowiadała się ta kontra Pogoni. Gyurcso fatalnie podał jednak do Deleva i cała akcja spaliła na panewce.
49' Czwarta kartka obrońcy Pogoni co oznacza, że nie zobaczymy go w starciu z Lechią
48' Żółta kartka dla Fojuta
46' Ruszamy! Przed nami drugie 45 minut
46' Arak za Viśniakovsa
45' Przerwa
45' Minuta doliczona
39' Delev w pole karne, akcję głową zamyka Frączczak. Napastnik Pogoni lepszy w powietrznym pojedynku, ale nieczysto trafił w piłkę i ta wychodzi poza linię końcową.
36' Gyurcso! Dobry strzał Węgra z dystansu, ale broni pewnie Hrdlićka.
36' Koronkowa akcja Pogoni, zakończona strzałem piętką Frączczaka. Obok słupka!
30' Dobry odbiór Pogoni na połowie rywali. Aka miał dużo czasu, żeby złożyć się do uderzenia, ale ostatecznie przeniósł piłkę nad poprzeczką.
26' DELEV! Co ma dzień dzisiaj! Kapitalne uderzenie z dystansu z trudem broni goalkeeper gości.
24' Pogoń próbuje pójść za ciosem! Dogranie w pole karne Deleva przecinają jednak obrońcy. Rzut rożny.
22' Dośrodkowanie Aki w pole karne zamyka Spas Delev! Piłka trafia jeszcze w słupek i wpada do siatki obok bezradnego Hrdlićka
22' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Szybko odpowiada Delev!
18' Prostopadłe dogranie w pole karne dociera do Niezgody. Piłkę próbował wybijać Fojut, ale swoim wślizgiem nabił tylko nogi napastnika Ruchu. W sytuacji sam na sam Niezgoda podcinką wpakował piłkę do siatki.
17' GOL dla Ruchu. Niezgoda pakuje piłkę do siatki.
17' W odpowiedzi stały fragment w wykonaniu Ruchu. Po dośrodkowaniu na spalonym jednak Visnakovs.
15' NUNES! Obok słupka...
14' Faul Monety na Delevie, który arbiter zakwalifikował na żółtą kartkę. Będzie okazja na strzał z rzutu wolnego z 20 metrów.
8' Pierwszy strzał Frączczaka! Uderzenie zza szesnastki jednak ponad poprzeczką.
4' Póki co więcej dzieje się na trybunach niż na boisku. Miło się patrzy na takie trybuny. Chociaż jest niedosyt...