www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Terminarz - I liga: 2009/2010
Runda:
jesienna       wiosenna

Kolejka: 20

  6 marca 2010 r.
  14:00: Dolcan Ząbki - Warta Poznań
  15:00: GKP Gorzów Wlkp. - Znicz Pruszków
  17:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
  17:00: KSZO Ostrowiec - Stal Stalowa Wola
  18:00: Wisła Płock - Górnik Łęczna

  7 marca 2010 r.
  12:00: Motor Lublin - Sandecja Nowy Sącz
  18:05: GKS Katowice - Górnik Zabrze
  20:15: ŁKS Łódź - Widzew Łódź

 31 marca 2010 r.
  16:00: Flota Świnoujście - MKS Kluczbork

Kolejka: 21

 12 marca 2010 r.
  19:00: Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście

 13 marca 2010 r.
  14:00: Dolcan Ząbki - Motor Lublin
  15:00: Warta Poznań - Widzew Łódź
  15:00: MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz
  17:00: ŁKS Łódź - KSZO Ostrowiec
  19:00: Górnik Łęczna - GKS Katowice

 14 marca 2010 r.
  18:00: Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  18:05: Górnik Zabrze - GKP Gorzów Wlkp.

 21 kwietnia 2010 r.
  16:00: Stal Stalowa Wola - Wisła Płock

Kolejka: 22

 20 marca 2010 r.
  14:00: Motor Lublin - MKS Kluczbork
  14:00: Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin
  15:00: GKP Gorzów Wlkp. - Górnik Łęczna
  15:30: Flota Świnoujście - Znicz Pruszków
  17:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
  17:00: GKS Katowice - Stal Stalowa Wola
  17:00: KSZO Ostrowiec - Warta Poznań
  17:00: Widzew Łódź - Dolcan Ząbki
  19:00: Wisła Płock - ŁKS Łódź

Kolejka: 23

 26 marca 2010 r.
  19:00: Górnik Zabrze - Flota Świnoujście

 27 marca 2010 r.
  15:00: Dolcan Ząbki - KSZO Ostrowiec
  15:00: Warta Poznań - Wisła Płock
  15:00: Stal Stalowa Wola - GKP Gorzów Wlkp.
  19:00: Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  19:10: Widzew Łódź - Motor Lublin

 28 marca 2010 r.
  18:00: Znicz Pruszków - Sandecja Nowy Sącz
  18:05: ŁKS Łódź - GKS Katowice
  18:30: Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork

Kolejka: 24

  1 kwietnia 2010 r.
  18:00: KSZO Ostrowiec - Widzew Łódź

  2 kwietnia 2010 r.
  16:30: Wisła Płock - Dolcan Ząbki
  19:15: GKS Katowice - Warta Poznań

  3 kwietnia 2010 r.
  14:00: Motor Lublin - Pogoń Szczecin
  15:00: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze
  15:30: Flota Świnoujście - Górnik Łęczna
  16:00: MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
  16:00: GKP Gorzów Wlkp. - ŁKS Łódź
  18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola

Kolejka: 25

  9 kwietnia 2010 r.
  19:00: Wisła Płock - Widzew Łódź

 28 kwietnia 2010 r.
  16:00: Warta Poznań - GKP Gorzów Wlkp.
  16:00: Stal Stalowa Wola - Flota Świnoujście
  17:00: Dolcan Ząbki - GKS Katowice
  18:00: KSZO Ostrowiec - Motor Lublin
  18:00: Górnik Zabrze - MKS Kluczbork
  19:00: ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  19:00: Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz
  20:00: Znicz Pruszków - Pogoń Szczecin

Kolejka: 26

 12 maja 2010 r.
  00:00: Motor Lublin - Znicz Pruszków
  00:00: Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola
  00:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
  00:00: GKP Gorzów Wlkp. - Dolcan Ząbki
  00:00: Wisła Płock - KSZO Ostrowiec
  17:30: MKS Kluczbork - Górnik Łęczna
  18:00: GKS Katowice - Widzew Łódź
  20:15: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

 13 maja 2010 r.
  17:00: Flota Świnoujście - ŁKS Łódź

Kolejka: 27

 23 kwietnia 2010 r.
  19:10: Widzew Łódź - GKP Gorzów Wlkp.

 24 kwietnia 2010 r.
  12:00: Warta Poznań - Flota Świnoujście
  16:00: Dolcan Ząbki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  16:00: Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork
  17:00: Motor Lublin - Wisła Płock
  18:00: KSZO Ostrowiec - GKS Katowice
  19:00: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
  19:00: Górnik Zabrze - Znicz Pruszków
  20:15: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka: 28

  1 maja 2010 r.
  16:00: MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
  16:00: Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
  17:00: Motor Lublin - Górnik Zabrze
  17:00: Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki
  17:00: GKP Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec
  19:00: Pogoń Szczecin - Stal Stalowa Wola
  19:00: GKS Katowice - Wisła Płock
  19:10: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

  2 maja 2010 r.
  20:00: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna

Kolejka: 29

  7 maja 2010 r.
  17:00: Warta Poznań - MKS Kluczbork
  17:00: Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
  19:45: ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin

  8 maja 2010 r.
  17:00: Dolcan Ząbki - Sandecja Nowy Sącz
  18:00: KSZO Ostrowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  19:00: GKS Katowice - Motor Lublin
  19:00: Wisła Płock - GKP Gorzów Wlkp.
  19:00: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze
  19:10: Widzew Łódź - Flota Świnoujście

Kolejka: 30

 15 maja 2010 r.
  17:00: Motor Lublin - Górnik Łęczna
  17:00: MKS Kluczbork - Dolcan Ząbki
  17:00: GKP Gorzów Wlkp. - GKS Katowice
  19:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
  20:00: Pogoń Szczecin - Warta Poznań

 16 maja 2010 r.
  12:00: Znicz Pruszków - ŁKS Łódź
  17:00: Flota Świnoujście - KSZO Ostrowiec
  18:05: Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
  20:15: Górnik Zabrze - Stal Stalowa Wola

Kolejka: 31

 21 maja 2010 r.
  19:00: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze

 22 maja 2010 r.
  16:00: Widzew Łódź - MKS Kluczbork
  17:00: GKP Gorzów Wlkp. - Motor Lublin
  17:00: Warta Poznań - Znicz Pruszków
  17:00: Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna
  18:00: KSZO Ostrowiec - Sandecja Nowy Sącz
  19:00: GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  19:00: Wisła Płock - Flota Świnoujście

 29 maja 2010 r.
  14:00: Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin

Kolejka: 32

 26 maja 2010 r.
  17:00: Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
  17:00: Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock
  17:00: Flota Świnoujście - GKS Katowice
  17:30: MKS Kluczbork - KSZO Ostrowiec
  18:00: Górnik Zabrze - Warta Poznań
  18:00: Znicz Pruszków - Dolcan Ząbki
  19:00: Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
  19:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKP Gorzów Wlkp.
  20:10: Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

Kolejka: 33

  1 czerwca 2010 r.
  17:00: Znicz Pruszków - Widzew Łódź
  17:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin
  17:00: GKP Gorzów Wlkp. - Flota Świnoujście
  17:00: GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
  17:00: Wisła Płock - MKS Kluczbork
  17:00: KSZO Ostrowiec - Pogoń Szczecin
  17:00: Dolcan Ząbki - Górnik Zabrze
  17:00: Warta Poznań - Górnik Łęczna
  17:00: ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola

Kolejka: 34

  5 czerwca 2010 r.
  17:00: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  17:00: Motor Lublin - ŁKS Łódź
  17:00: Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
  17:00: Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki
  17:00: Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec
  17:00: Pogoń Szczecin - Wisła Płock
  17:00: MKS Kluczbork - GKS Katowice
  17:00: Flota Świnoujście - Podbeskidzie Bielsko-Biała

  9 czerwca 2010 r.
  17:00: Sandecja Nowy Sącz - GKP Gorzów Wlkp.

Archiwum:

  (p) 2000 - 2018   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności